Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: Reset
ast: Reafitar

en: Path
ast: Camín

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Page
ast: Páxina
