Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Reset
he: איתחול

en: Path
he: מיקום

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Sort by
he: מיון לפי

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Referer
he: מפנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
