Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Path
sl: Pot

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Page
sl: Stran
