Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Page
sq: Faqe
