Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Path
ta: பாதை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Administrative task links
ta: நிர்வாக பணி இணைப்புகள்
