Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Path
tr: Yol

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: The user ID
tr: Kullanıcı ID'si

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Administrative task links
tr: Yönetim görevleri bağlantıları
