Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Path
el: Διαδρομή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: The user ID
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό του χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
