Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Path
hi: मार्ग

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: URI
hi: यूआरआइ

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Administrative task links
hi: प्रशासनिक कार्य लिंक
