Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Path
id: Jalur

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Statistics
id: Statistik

en: Page
id: Halaman

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: The user ID
id: ID Pengguna

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: Administrative task links
id: Tautan pekerjaan administratif
