Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Reset
kk: Ысыру

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: Page
kk: Бет
