Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Page
km: ទំព័រ
