Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Reset
be: Скінуць

en: Path
be: Сцежка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
