Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Path
bg: Път

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
