Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
