Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Path
mn: Зам

en: Statistics
mn: Статистик

en: Page
mn: Хуудас
