Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
