Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Path
az: Yol

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: The user ID
az: İstifadəçi ID-si

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Referer
az: Referen
