Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Page
ca: Pàgina

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: The user ID
ca: L'ID de l'usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Referer
ca: Referència

en: Master
ca: Mestre

en: Administrative task links
ca: Enllaços de tasques administratives
