Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Reset
cy: Ailosod

en: Path
cy: Llwybr

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: The user ID
cy: ID y defnyddiwr

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
