Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Path
fr: Chemin

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: The user ID
fr: Identifiant (ID) de l'utilisateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Log ID
fr: Identifiant (ID) du journal

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Referer
fr: Référent

en: Master
fr: Principal

en: Administrative task links
fr: Liens des tâches d'administration
