Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Path
ps: يونلور

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
