Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Administration
af: Administrasie

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
