Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
