Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Path
nl: Pad

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Log ID
nl: Log-ID

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Asc
nl: Oplopend

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken
