Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Reset
ru: Сбросить

en: Path
ru: Путь

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: The user ID
ru: ID пользователя

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Referer
ru: Источник

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Administrative task links
ru: Ссылки административных заданий
