Simple account policy (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Block
da: Blok

en: now
da: nu

en: Security
da: Sikkerhed

en: Activate
da: Aktivér

en: Scheduling
da: Planlægning

en: next month
da: næste måned

en: next week
da: næste uge
