Simple account policy (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: now
kn: ಈಗ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು
