Simple account policy (1.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Block
ca: Bloc

en: now
ca: avui

en: Security
ca: Seguretat

en: Activate
ca: Activat

en: About
ca: Detalls

en: Scheduling
ca: Programació
