Simple account policy (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Block
fi: Lohko

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: About
fi: Tietoja

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: next month
fi: seuraava kuukausi

en: next week
fi: seuraava viikko

en: Block user
fi: Estä käyttäjä
