Simple account policy (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Block
hr: Blok

en: About
hr: Opis

en: Scheduling
hr: Raspored

en: Block users
hr: Blokiranje korisnika
