Simple account policy (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
