Simple account policy (1.0.10) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Block
ar: صندوق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Activate
ar: تفعيل

en: About
ar: حول
