Simple account policy (1.0.10) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད
