Simple account policy (1.0.10) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Block
gl: Bloque

en: Security
gl: Seguranza

en: Activate
gl: Activar

en: About
gl: Información

en: Scheduling
gl: Planificación
