Simple account policy (1.0.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Block
he: בלוק

en: Security
he: אבטחה

en: Activate
he: הפעל

en: About
he: אודות

en: Scheduling
he: תזמון
