Simple account policy (1.0.10) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Block
hu: Blokk

en: now
hu: most

en: Security
hu: Biztonság

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: About
hu: Leírás

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: next month
hu: következő hónap

en: next week
hu: következő hét

en: Block user
hu: Felhasználó zárolása
