Simple account policy (1.0.10) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Block
lt: Blokas

en: Security
lt: Saugumas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: About
lt: Apie

en: Scheduling
lt: Grafikas
