Simple account policy (1.0.10) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Block
lv: Bloks

en: now
lv: tagad

en: Security
lv: Drošība

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: About
lv: Par
