Simple account policy (1.0.10) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Block
pl: Blok

en: now
pl: teraz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Activate
pl: Aktywuj

en: About
pl: O stronie

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Block user
pl: Blokuj użytkownika
