Simple account policy (1.0.10) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: About
ta: பற்றி
