Simple account policy (1.0.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Username
no: Brukernavn

en: Subject
no: Emne

en: Block
no: Blokk

en: now
no: nå

en: Security
no: Sikkerhet

en: Activate
no: Aktiver

en: About
no: Om
