Simple account policy (1.0.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: now
sv: nu

en: Security
sv: Säkerhet

en: Activate
sv: Aktivera

en: About
sv: Om

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: next month
sv: nästa månad

en: next week
sv: nästa vecka

en: Block user
sv: Spärra användare

en: 1 minute ago
sv: 1 minut sedan

en: 1 hour ago
sv: 1 timme sedan
