Simple account policy (1.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Block
eu: Blokea

en: Activate
eu: Aktibatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
