Simple account policy (1.0.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Block
id: Blok

en: now
id: sekarang

en: Security
id: Keamanan

en: Activate
id: Aktifkan

en: About
id: Tentang

en: Scheduling
id: Penjadwalan
