Simple account policy (1.0.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Block
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
