Simple account policy (1.0.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Block
oc: Blòt

en: About
oc: A prepaus
