Simple account policy (1.0.6) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subject
es: Asunto

en: Block
es: Bloque

en: now
es: ahora

en: Security
es: Seguridad

en: Activate
es: Activar

en: About
es: Acerca de

en: Scheduling
es: Planificación

en: next month
es: mes siguiente

en: next week
es: semana siguiente

en: Block user
es: Bloquear usuario
