Simple account policy (1.0.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Activate
hi: सक्रिय

en: About
hi: के बारे में
