Simple account policy (1.0.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Block
jv: Blok

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani
