Simple account policy (1.0.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Block
pt: Bloco

en: now
pt: agora

en: Security
pt: Segurança

en: Activate
pt: Ativar

en: About
pt: Sobre

en: Scheduling
pt: Agendamento

en: next month
pt: próximo mês

en: Block user
pt: Bloquear usuário
